SONY LED TV XR55X90L
Login Megastore Logo
0
SONY LED TV XR55X90L
Rp 15.502.200
Lebih Hemat 776 Rb
Rp 14.727.090
Stok Habis
Screen Size 55 in (54.6 in) / 139 cm
Dimensions without stand(WxHxD) 48.25 x 27.88 x 2.25 inch(es) / 1,225 x 707 x 56 mm
Dimensions with stand(WxHxD) 48.25 x 29.13 x 13.63 inch(es) / 1,225 x 738 x 345 mm
DIMENSION OF TV WITH STAND (SOUNDBAR POSITION) (W x H x D) 48.25 x 30 3/4 x 13.63 in (1,225 x 778 x 345 mm)
Shipping Dimensions(WxHxD) 53.63 x 33.38 x 6.38 inch(es)/ 1,362 x 847 x 160 mm
STAND WIDTH (STANDARD POSITION) 1067 mm / 42 1/8 inch
STAND WIDTH (SOUNDBAR POSITION) 1067 mm / 42 1/8 inch
VESA® Hole Pitch(W x H) 11.81 x 11.81 inch (300 x 300 mm)